SOUTĚŽ: Výsledky 15. ročníku Zlaté zebry

Článek od: Doktor - 26.07.2012

Letošní léto má nějak extrémně krátké dny, jinak si to vysvětlit nedovedu... Určitě, protože jiný důvod, proč nestíhám ani sepsat maily ohledně výsledků Zlaté zebry, nepřipadá v úvahu. (A ty řeči o lenosti a neschopnosti si vyprošuju! :-))

Letošní, zrychlenou (zbytečně, jak se nakonec ukázalo) uzávěrku zvládli do svých plánů zapracovat autoři 10 povídek, porotce se mi povedlo přimět ke čtení, body za mne sečetl kompjútr, sborník se mi kupodivu podařilo vyrobit ve vyhovujícím termínu i soška byla připravena, ale co to bylo všecko platné, když jsem "zazdil" termín přihlášky pořadu do Chotěboře... Řešil jsem to tedy dodatečně - ale i tak jsme se domluvili na termínu, sláva! Ovšem po příjezdu na místo už jsem nejásal -Zlatá zebra nikde uvedena nebyla! V návalu organizační práce se totiž prý "povedlo" uložit původní, nedoplněnou verzi programu.. :-(

Až tedy uvidíte, jak mě někdo škrtí, bude to pravděpodobně někdo, koho jsem tímto obral o zasloužené okamžiky slávy...

Až si dotyční sepíší pořadník, bude v něm figurovat na

  1. místě za povídku "Na nic nesahej!" Veronika Salášková,
  2. za povídku "Jezero" Jan Novák, a
  3. s "Me léme Kosmos" Tomáš Heveroch.

Pošlete jim, prosím, alespoň virtuální potlesk -třeba je to (spolu s mými gratulacemi) alespoň trochu ukonejší, a budou ke mně milosrdní... :-)

Kompletní výsledky (včetně předešlých 14 ročníků) naleznete na zz.arbez.cz.

Ještě jednou gratuluji oceněným, všem zúčastněným děkuji a doufám, že příští ročník bude mít opět důstojnější vyvrcholení (tedy jestli ten letošní přežiji... :-))

Jménem sfk Zebra, "Doktor".

Přidat komentář