SOUTĚŽ: Vyhodnocení soutěže o žhavé chlapce od M. T. Majar - 3x Hot Boys

Článek od: Monika Slíva - 19.11.2012

A je to tady!!! I s podpisem!!! Čtěte výsledky!!!

Vyhodnocení žhavé soutěže je zde! Ačkoli dorazilo takřka neuvěřitelných 125 odpovědí, byla bohužel téměř celá čtvrtina z nich špatně. Někteří z vás si totiž pořádně nepřečetli zadání a napsali nám jméno hlavního hrdiny! My jsem ale chtěli jméno hlavní hrdinky a tou je fotografka Tara. Odpověď na druhou otázku, až na malé výjimky, našli všichni správně: děj knihy se odehrává v Chicagu, tedy v USA, v nočním klubu Red Wolf (cokoli z toho bylo správně).

No a na které respondenty se správnými odpověďmi se usmálo striptérské štěstí a obdrží tak podepsanou knihu? Jsou to:

Jitka Šenkeříková z Frenštátu pod Radhoštěm

Jan Jonáš z Prahy

Lada Kunetková z Valašského Meziříčí

Všem třem výhercům/výherkyním gratulujeme a přejeme žhavé a nahé čtení:-))

 


Ve vyhodnocení předchozí soutěže jsme vám slíbili lahůdku pro dámy! A je to lahůdka přímo horká! Není to sice (klasická) fantasy ani sci-fi, ale na druhou stranu zde na serveru již jedna nejmenovaná osoba podotkla, že pokud se někde objeví ideální muž, je to samo o sobě sci-fi až na půdu:-)

O co tedy vlastně soutěžíte? Je to romance? Ano!! Ale nehledejte upíry, vlkodlaky, ghúly ani jiné příjemné nelidské druhy. Hlavními postavami knihy Hot Boys od české spisovatelky M. T. Majar jsou skutečně "jen" nefalšovaní lidé: Hot Boys si říká skupina striptérů, kteří pravidelně přivádějí do varu návštěvnice nočního klubu Red Wolf... a jak napsala Kateřina Petrusová v předsádce: Střiptéři nikdy nebyli víc k sežrání. Chrise a jeho žhavé kolegy si zamilujete a na konci se s nimi nebudete chtít rozloučit.

Dámy (a samozřejmě i pánové, protože tohle je opravdu vhodný dárek pro přítelkyni:-), neváhejte a polechtejte štěstí na patičce. Stačí, když nám odpovíte na následující otázky a TŘI z vás se mohou za pár dnů těšit na nové čtenářské zážitky. Nakladatelství Fantom Print nám do této soutěže poskytlo celkem tři výtisky a autorka je navíc ošperkovala svým podpisem, čili takový exemplář si v knihkupectví určitě nepořídíte!

  1. Jak se jmenuje hlavní hrdinka knihy?
  2. Dokážete zjistit, kde se román odehrává?

A jestli vás zajímá, zda dojde i na erotiku... no to si pište!

Svoje odpovědi zasílejte na známou adresu sardensoutez@centrum.cz do půlnoci 16. listopadu 2012. Do předmětu napiště Hot Boys a nezapomeňte na svoje jméno a adresu!

Komentáře

Dobrý den,už máme konec ledna a od listopadu kniha stále nepřišla. Nebo má krátké nožka a jde jí to tak pomalu?

Přidat komentář