POZVÁNKA: Zveme do divadla na adaptaci knihy Lovci od Františka Kotlety

Článek od: Redakce - 27.01.2016

Před Vánocemi zažila Praha nečekanou a neuvěřitelnou událost - premiéru divadelní hry podle knihy Františka Kotlety Lovci. Jelikož mělo představení velký úspěch, bylo naplánováno několik repríz. Buďte u toho!

Superhrdinové a superpadouši z akčního románu se pod režijní taktovkou Evy Mlejnkové proháněli po unikátním kruhovém jevišti pražského divadla Panoptikon (www.panoptikon.cz). Bojovali, kuli své plány a hláškovali, díky svérázně pojatému scénáři možná víc než v samotné knize.

Divadelní představení Lovci není jen dramatizací superhrdinského románu, ale částečně i poctou samotnému béčkovému braku a místy dost pichlavou sondou do duše autora těchto knih.

Reprízy hry jsou naplánovány na 3. února a 2. a 16. března. Začátek je vždy v 19:30. Vstupenka stojí 150 v předprodeji a 200 Kč na místě, ale raději nespoléhejte, že budou volná místa, divadlo má totiž kapacitu pouhých 77 míst.

Lístky si můžete zarezervovat u Michaely Volákové na mailu michaela.volakova@epocha.cz nebo na telefonním čísle +420 702 160 877.

https://www.facebook.com/spolekpratelzehufrantiskakotlety/

 

Přidat komentář