PR: Paranormální detektivky Fr. Kotlety na CD

Článek od: Redakce - 27.02.2020

 Nakladatelství Epocha vydalo ve spolupráci s Audiotékou úspěšnou knižní sérii paranormálních detektivek Františka Kotlety v audio verzi na CD a mp3.
 

František Kotleta
Případy Kotletova detektiva Tomáše Koska na CD


Série paranormálních detektivních příběhů Františka Kotlety právě vyšla kompletně na třech samostatných CD. Úspěšné příběhy protkané humorem a sexem s Tomáškem Koskem v hlavní roli tak lze nyní prožít hlasem Libora Terše.

Tomáš Kosek byl obyčejným doktorandem antropologie, dokud v rámci své specializace nedostal zakázku, která se neodmítá a která je tak trochu neobvyklá – plná prastaré magie, démonů, čarodějek, sukub, zombií, mocných artefaktů a sexu. Tím začala jeho nová kariéra detektiva, který se nebojí řešit případy za hranicí reality vysvětlitelné fyzikálními zákony, neváhá se spojit s jedním démonem, aby přemohl jiného, obvykle ještě horšího, a nerozpakuje se využít nejsilnější a nejúčinnější magii – tu sexuální –, aby zkrotil zlo ve všech jeho podobách. Po boku má krásné ženy, protože bez nich by ten sex nebyl taková zábava, jako pravý Kotletův hrdina nepostrádá smysl pro humor a pro vtipnou hlášku nejde daleko.

PŘÍLIŠ DLOUHÁ SWINGERS PARTY
Tohle není žádná selanka, ale literární swingers party plná démonů, prastaré magie, zombií, čarodějek, sukub, děsivých artefaktů, mocných sil z počátku věků a sexu. Spousty sexu. Ale taky akce a humoru. Jinak to František Kotleta ani neumí.

VELKÉ PROBLÉMY V MALÉM VIETNAMU
Tomáš Kosek má problém. Velký problém. Někdo unesl dceru českého premiéra a stopy vedou k prastaré sektě, která to s magií myslí nejen smrtelně vážně, ale hlavně s ní opravdu umí zacházet. Navíc se pohádal se svou holkou a ta se vrátila zpět k prostituci. Prahou se k tomu všemu toulají démoni z vietnamských legend, čínští zabijáci a bisexuální agentky Litevské tajné služby. Tedy ta je jenom jedna, ale stejně je s ní potíž. Mohlo by to být ještě horší? Jistě, ještě je tu to proroctví o konci světa. Jak jinak? Vždycky je tu nějaké proroctví. Jenže tohle, zdá se, není úplně vycucané z prstu

POSLEDNÍ TANGO V HAVANĚ
Sexuální magie je sexy. Tedy pokud o ní čtete v ženských časopisech. Když ale narazíte na svého prvního démona, který se vás pokusí zotročit pro své choutky, dojde vám, že místo tantrické masáže potřebujete ostrý meč a bouchačku plnou nábojů. Tomáš Kosek tohle všechno už dávno ví. Je totiž tak trochu jiný detektiv. Místo podvodníků a záletníků řeší démony, magii, zombie, čarodějky, sukuby a děsivé artefakty. A poslední dobou jako by mu práce přibývalo. Kotletův oblíbený hrdina přináší další várku literární swingers party a s ní pořádnou dávku humoru a sexu.

„Kotletovky jsou hodně libové záležitosti. Nadsázka, cit pro rytmus rychlých akčních filmů, exotické lokace nikdy nezastínivší starou dobrou Prahu (nebo usípanou Ostravu) a rozumný rozsah, kdy je ještě text vtipný a nesklouzává k opakování se. A ano, knihu od knihy je to lepší.“ – Boris Hokr, Aktuálně.cz

FRANTIŠEK KOTLETA
Rodák z Bruntálu, spisovatel, jesenický Mauglí a řezník, ale hlavně jeden z nejúspěšnějších autorů nejen fantastiky, ale české literatury obecně. Autor série Bratrstvo krve, románů, Lovci, Poutník z Mohameda / Alláhův hněv, Příliš dlouhá swingers party, Velké problémy v Malém Vietnamu, dilogie Perunova krev a tetralogie Spad, Poločas rozpadu, Rázová vlna a Řetězová reakce. Jeho tituly bourají žebříčky bestsellerů mixem akce, hlášek, násilí, strhujícího děje a sexu. Tady nebudete přemýšlet, tady se budete bavit. Díky velkému zájmu jsou všechny jeho knihy pravidelně dotiskovány a většinu z nich už si můžete pořídit i v audiopodobě.

LIBOR TERŠ (* 1963)
Spíš než podle fotky můžete Libora Terše znát podle jeho typicky zabarveného hlasu. Dabingu se věnuje celý život a za svou kariéru nadaboval desítky postav seriálů i filmů. Mezi ty nejznámější patří například dr. James Wilson ze seriálu Dr. House, detektiv Frank Tripp ze seriálu Kriminálka Miami. Můžete jej slyšet i v mnoha hollywoodských filmech, ke kterým patří Batman: Návrat temného rytíře, Jak vycvičit draka, Armagedon nebo Madagaskar.

Odkaz na sérii:
http://epocha.cz/knihy/stitek/tomas-kosek/

Mp3 a ukázka: https://audioteka.com/cz/search/cycle?query=Tom%C3%A1%C5%A1%20Kosek

INFORMACE O CD SÉRII PARANORMÁLNÍCH DETEKTIVEK
Tituly: Příliš dlouhá swingers party, Velké problémy v Malém Vietnamu, Poslední tango v Havaně
Autor: František Kotleta
Čte: Libor Terš
Ilustrace na obalech: Luis Royo
Grafika přebalů: Lukáš Tuma
Formát: CD
Vydavatel: Nakladatelství Epocha ve spolupráci s Audiotékou

O NAKLADATELSTVÍ
Dominantním směrem ediční koncepce Nakladatelství Epocha je literatura faktu a historie, ale velký prostor je věnován také fantastice. Ta přináší tituly žánrů sci-fi, fantasy i hororu. Věnuje se zahraničním i tuzemským autorům. Dominantní pozici zaujímají knihy jednoho z nejúspěšnějších autorů současné české fantastiky Františka Kotlety a akčně hororový urban fantasy seriál Kladivo na čaroděje, který se postupně stal mezi fanoušky kultem. Většinu vydaných knih lze zakoupit také v elektronické podobě a některé tituly ve formě audioknih.

Nakladatelství Epocha
Kaprova 12/40, 110 00 Praha 1
www.epocha.cz

Přidat komentář