Obrázek uživatele Klára Holubovská

Historie

Členem již
7 let 2 měsíce

Moje příspěvky

Noční labuť je čtivý povídkový román zasazený do světa inspirovaného středověkem. Kromě magie si čtenář užije i souboje s meči. V každé povídce stojí Nix před nějakým úkolem a ne vždy se s tím popere tak, jak by se jí líbilo.

Vítejte ve světě, kde ještě rok po zatčení Al Caponeho vládnou ulicím italské gangy, alkohol je stále nelegální a nezaměstnanost nebezpečně vysoká

Dvacet šest let po animované verzi, která sklidila obrovský úspěch, přichází hrané zpracování, které budete chtít vidět víckrát než jen jednou.

Griša nenudí, ale ani moc nevzbuzuje emoce, a je vhodná spíš pro ty, kteří si libují ve stále se opakujícím vzorci, nebo pro ty, jež toho ještě moc nepřečetli a teprve do young adult literatury pronikají. Ti jistě nebudou zklamaní.

Po First Class (První třída) a Days of Future Past (Budoucí minulost) přichází třetí pokračování o mladých mutantech s názvem Apocalypse. Kdo by nemiloval ničení světa?

Po čtyřech letech přichází pokračování Sněhurky a lovce a tentokrát bez Sněhurky. Uškodilo jim to, či naopak pomohlo?

Jak se povedl další román kultovního ruského spisovatele?

Zapomeňte na příběhy, v nichž princezny čekají na osvobození od statečného prince, a seznamte se s princeznami bojovnicemi. S Xenou to však nemá nic společného.

Magie, chaos, násilí, statečná srdce i pády. To vše a více obsahují zbrusu nové povídky od některých z největších autorů na poli současné science fiction a fantasy.

Co se stane, když se autor rozhodne převést dyslexii a dysgrafii do klasického fantasy světa?

Stránky