KOMIKS: Hellblazer: Smrť a cigarety - Konečná...

Článek od: Marek Keram Barányi - 17.04.2013

Je rozhodnuté. Je to nevyhnutné. Je to viac než isté. John Constantine zomrie. Celý týždeň ho trápili vízie a znamenia. Vo sne videl náhrobný kameň so svojím menom a dátumom úmrtia. Na ulici stretol pouličného speváka, ktorý spieval v mŕtvom Babylonskom jazyku, na stene toalety sa objavil nápis písaný čiernou krvou a tak podobne.

KOMIKS: Brian Azzarello, Hellblazer – Zamrznutí

Článek od: David P. Stefanovič - 01.01.2013

Stejně jako v minulém díle, i tentokrát drží Azzarello Constantina v Americe. Co taky v Anglii, když nátury a legendy amerických vidláků jsou tou pravou vodou na mágův mlýn. Nemusí se ani příliš snažit, podivnosti, hnusy a zlovolnosti kolem něj cirkulují jako mouchy sedající na lep...

PR+KOMIKS: Chytrá brutalita vládne komiksovému trhu

Článek od: Anonym - 19.10.2012

Jiří Pavlovský z vydavatelství Crew chytrou brutalitu charakterizuje jako: „Jsou to komiksy pro dospělé čtenáře, komiksová obdoba seriálů na HBO. V případě Hellblazera jde o drsnější protiváhu k Neilu Gaimanovi (Sandman). Jak by psal, kdyby byl místo poetického autora hospodský rváč. Víc politický, víc temný, víc zlý.“

KOMIKS: Brian Azzarello a Marcelo Frusin, Hellblazer – Dobré úmysly

Článek od: David P. Stefanovič - 25.07.2012

Znáte to. Mysleli jste to opravdu dobře. Že to šlo celé do háje, není tak úplně vaše vina. I když… Možná k tomu celý váš život směřoval. Možná jste to nejhorší rozhodnutí udělali už tak dávno, že vás z cesty do pekla nesvedou ani ty nejlepší úmysly. Možná se dokážete dobře vcítit do kůže Johna Constantina.

KOMIKS: Hellblazer – Syn člověka & Těžké časy (John Constantine 1 a 2)

Článek od: David P. Stefanovič - 19.07.2012

Začalo to pro nás sešitem Syn člověka. John Constantine se v něm představuje takový, jakého jsme ho znali z filmového zpracování. V podstatě zoufalec a ztroskotanec, který nejde pro cigaretu, flašku whisky a dehtově černou hlášku daleko. A udělat nějakou kardinální pitomost, která ho bude pronásledovat ještě o dlouhá léta později, mu také dlouho netrvá.

Přihlásit se k odběru RSS - Hellblazer